Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc - Ktheje Koken Mbrapa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  14

Ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here
te shikosh babane moj
per te fundit here
se babai per ty moj vajze
eshte bere pike e vrere
ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe njehere...2x

Det me lot behet avllia
kur del nusja nga shtepia
ka lezet vajza te qaj
se po ndahet nga babai
Degjoni nje fjale qe thote
''Duaje burrin mbaje fort''
porsi nena me baban
nuk do gjesh ne gjith dynjan...

Sot martohet vasheza
ajo moj meskeputura
buze trendafileja
bu bu bu bu burbuqeja

Ref...

Ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here
te shikosh babane moj
per te fundit here
se babai per ty moj vajze
eshte bere pike e vrere
ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here...2X

Ububu kto vajzat sot
nuk jane si nje here mot
nuse behen e s'ngjajne dot
jo nuk cojne asnje pike lot
Degjoni nje fjale qe thote
duaje burrin mbaje fort
porsi nena me babane
nuk do gjesh ne gjithe dynjane...

Sot martohet vasheza
ajo moj meskeputura
buze trendafileja
bu bu bu bu burbuqeja...

Ref...

Ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here
te shikosh babane moj
per te fundit here
se babai per ty moj vajze
eshte bere pike e vrere
ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here...2X
Free Mc's
Publikimi: 13/12/2002


Free Mc - Ktheje Koken Mbrapa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ktheje Koken Mbrapa".
3. Video është e këngës "Ktheje Koken Mbrapa", por nuk këndohet nga Free Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0