Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Komisar Kapllani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

[Chorus: x2 ]
Komisar, Komisar, Komisar Kapllani
Zhduke, zhduke mafjen shqipëtare
Po s'e zhduka mafjen shqiptare,
Mos më thënshin komisar Kapllani


Ky tekst u dërgua nga Mateo ShtiniFree Mc's
Publikimi: 05/11/2017


Free Mc's - Komisar Kapllani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komisar Kapllani".
3. Video është e këngës "Komisar Kapllani", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0