Freest
Freest

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Freest është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Shtator 2017, Freest publikon videoklipin "Crime N'grime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0