Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Frensi Revania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Frensi Revania është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së Frensit. Ajo është angazhuar në shumë aktivitete muzikore si këngëtare si dhe si organizuese te të gjitha aktivitetet artistike të shkollës së saj. Frensit krahas pasionit të madh për muzikën, i pëlqen dhe stilimi e dizenjimi. Ajo është përherë e angazhuar me diçka dhe i pëlqen të jetë gjithmonë kreative. Në vitin 2018, Frensi Revania merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

11
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Alisia Bajrami

Xhemi Leka

Alina Jani

Sidorela Hasa

Zhaklina Veizaj

Klaudia Thartori

Efi Gjika

Einxher Qose

Uendi Goga

Kleansa Susaj

Tags: Frensi Revania


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet