Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fuego

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  281
  • Emri i Vërtetë:
  • Ensar Elshani
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fuego është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fueggo eshte nje kengetar i ri ne boten e muzikes, i njohur me shume per bashkepunimin me shtepine diskografike ZzapnChriss. Deri tani ka bere vetem nje kenge por se shpejti do shfaqet me kenge te reja. Emri i tij i vertet eshte Ensar Elshani dhe eshte i lindur me 26 Maj. Më datë 19 Prill 2017, Fuego publikon videoklipin "Hala". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Më datë 30 Dhjetor 2017,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (20)

7
12
0
8
2
8
6
15
6
7
2
0
5
11
8
2
0
8
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fugaa

Alidema

GT

Big Wolf

Real 1

Mc Qoppa

Dj Blunt

Barooti

Don Pizhi

Tiki

Tags: Fuego, Ensar Elshani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet