Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fuego - No Way Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

No way folin sene qe si kan, kom bisha si mexicane me ta boj pare haram... jon fake
pse po fol kur nuk ta man kta pom doken mu taman folin shum e sen s than.

Kta G po thojn qe jon real
e knej po ngajn per ekran yah yah
n varet qysh e kom tripin qysh sillesh ti sillem na,e kom ni shok ma run shpinen me to ri pit dej n saba prrrrr

Çdo nat tu pi de javu mu ka bo njejt edhe ntru me dla me pi e mu zhduk qe don nkto dellat mi zhduk,e din kta qa kom kalu po leje se ka kalu e ardhmja o e sigurt p*dh none i kom zgedh durt hehe.

Spodu dhipa se cilla o ma e holl nese sje vet so problem veq a o hoe, me ardh n dhomen tem edhe me pa show... mir se vjen n boten tem
it's FUEGO


Ky tekst u dërgua nga Dion AvdijajFuego
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/04/2020


Fuego - No Way
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Way".
3. Video është e këngës "No Way", por nuk këndohet nga Fuego.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

14
28

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fuego:


Komente 0