Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fuego - Jush Jush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Xhepa tu mush tu shit drog e kuck della kem sa dush ti coj me kry pun jush jush ke makus per qa dush per qdo nat jam tu lujt sa tu ngre e tu mush nejse kan drru senet tani po rri po shijoj sukseset kerrkun nuk i lutna po punova un per vetin zotit veq i tutna qato sot po meja mejdit pare du qa du veq me rrit dellinNuk kemi video për këtë këngë.


Fuego
Publikimi: 14/08/2020


Fuego - Jush Jush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jush Jush".
3. Video është e këngës "Jush Jush", por nuk këndohet nga Fuego.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fuego:


Komente 1