Fullmoon Production
Fullmoon Production

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fullmoon Production është një video produksion i njohur. 🔴Informacioni me poshte eshte ne 2 versione: ➖Shqip-Anglisht 🔴The information below is in 2 versions: ➖Albanian language-English Language 🔻Videoklipe muzikore 🔹Kompania jone realizon komplet Videoklipin. 🔹Ne krijojme 2/3 idea te ndryshme per cdo kenge,Bashkengjitur me Foto ilustruese dhe ja dergojme artistit. 🔹Ate ide qe ai/ajo zgjedh, ne e zhvillojme ne detaje dhe e realizojme 100% sipas skenarit te percaktuar. 🔹Ne realizojme: ➖Skenarin ➖Re...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0