Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fulzan-G - Hitat E Femnat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hitat E Femnat".
3. Video është e këngës "Hitat E Femnat", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fulzan-G - Hitat E Femnat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/06/2009

2009-06-08T00:56:19+00:00`Refreni:

pa hita sun qëndroj
pa femna sdi qka boj
jetën kshtu gjith e qoj
pa kto dyja sun jetoj

`Reptura 1

Po vjen FuLzAn-G,me shpyrt Gilan-G
me ni shishe raki,krejt sonte kan me pi
me ty me shoqni, sonte du me kalll
me hek`ën pak mall,e mu ndi sa ma gjall
me thy me muzik,e mu knaq me publik
mi kall vip-it,e me kcy me ket beattt
sonte o shum nxet,e kët sen pe vren vet
qu mos rri vet, po bon ti pak qeff
je shum e re, po duhesh mu msu
jetën me shiju, e kurr mos me harru
pa femna sun rri, si princi pa karrik
hej ko met zon mu ka tek edhe pik
kur femna ki plot,edhe hita non-stop
kjo o knaqsia,e jo si jeton kot
sonte veq po dena,spo du me pre vena
nëse s'tpëlqej, at'her ruju te anena...

`Reptura 2

Hitat për qeff e femnat për kanun
pse gjinja po ma bojn,po livdohesh shum
athu ata dojn me kon`ën n'ven tem
epo qa mju bo që sjon lind për kët sen
une jom FuLzAn-G hita ren p'ju mushi
mu'e pom doni sa clubin Juventusi
tash pe di pse spo'm gjuni sikur Bush`in
ups harrova se mdoni sikur rrushin
se unë hita juv bi e n'tripa ju shti
e boj për shoqni,e pak për inat-G`
po nejse nuk ja vlen as pak mi përmen
se ata ata krejt e din FuLzAn! ku nen
jom në Gjilan e midis Kamnikit
s'jom unë i vetmi që i kom hi biznisit
ju ngjita tripit teoria FuLzAn!T
mue um gjen dost bash midis Gilanit


Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet