Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fulzan-G - Teoria E Fullzanit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teoria E Fullzanit".
3. Video është e këngës "Teoria E Fullzanit", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fulzan-G - Teoria E Fullzanit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2009

2009-10-03T12:28:10+00:00`Refreni:

- Hajde ti me mu
Teorin e Fullzanit për me ta msu

- Une e di qka je tu menu
Qat sen që pe don edhe un jom ka e du

`Reptura 1

Tash po knoj e ti je ka m'ngon
shum pom don e di po t'besoj
po vrehet që spo t'zinet ty veni ven
maica s'po ti n'xen deshe krejt so problem
e di e ki pamjen si , lolli pop
ti dokesh nice dokesh,edhe hot
I'm sing to everyday
I like fuck in holiday
you`re my angel, tash ti ngo knej
leje kët nej hajde me mu`e qanej
meine liebe du bist meine schaz
tdu për sot aha veq për qet nat
venat si prej po thjesht qashtu dehna
une s'dashurona jom njeri pa n'djenja
e di spe kupton teorin e fullzanit
hiqu atyve e mos ja rras ti asnjonit

`Reptura 2

Po ku ka ma mir se me fol për ty njerzia
hej a pom njofton kush o qaj FuLzAn-G`a
shum pe përmenin,e shum po ni për to
shum tripa po bojke e spo nike për kurgjo
e tii zemër mir kuptohet qka don
hajde kah fullzani ta plotson
shum pom vjen mir që po kuptomi
senin e njejt te dyt jem ka e domi
ajt ma shpejt tash mos t'vanomi
qdo sekond humbje veq qka tranomi
dyt e dim se , qka po dojm
na e dim se , mir kalojm
dyt e dim se , ku po shkojm
na e dim se , qka po bojm
e tash mazi punën e krytem
please move you'r ass
takimi tjetër n'ora pess


Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet