Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fulzan-G - Shokut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shokut".
3. Video është e këngës "Shokut", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fulzan-G - Shokut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

13/03/2010

2010-03-13T16:24:30+00:00REFRENI:

HEY O SHOKU JEM SHOKU ZEMRES TEMM
FALJE PO TKERKOJ SE SHUM O KA MDHEM
E DI SE BONA MEN KAQ SHPEJT QE NDRYSHOJ
PO TI JETO JETEN E TMIRAT SHIJOJ

`REPTURA 1

RRUGES PER NE SHKOLL ME NI QANT PER DORE
TE MBUSHUR ME LIBRAEDHE ME FLETOREEEEEE
TU SHKU NSHKOLL FILLOREUN ME SHOKUN TEM
TU BO LLAF PER MESIME KJO U KON JETA JEM

PA MUNGU AS NI DIT GJITHMON NRRESHT I PARI
I NJOHUR ME NI NOFK SI DJAL VULLNETARiiiii
I GATSHEM PER MESIMEI GATSHEM PER NE SHKOLL
JO S'DITA PER MU LODH KY O SEN QE KA NDODH

MU ME SHOKUN TEM QE SA'HER ME TO KESH
SABAHI NA ZIKEEE TU MSUU NEVEEE SHPEESH
KEJT SHKOJSHIN MIRE QDO SEN KISHTE VLER`ey
SIDOMOS SHKOLLAAA EHH PUSHIMMI NEE VEER

TU LUJT N'MAHALL FUTBOLL E BASKETTT
I MLEDHUN ME SHOQNI TU SHIJU REALITETTT
UN KADAL HINA NPUBURTET E MA I FORT U NISHAAA
SE PESQET QE I KISHA MU SHENDRRUN NE NISHAAAA

`REPTURA 2

E RRITA MENEN SHPEJT SHOKUN LASH MAS DORE
KREJT KLASEN TEMEDHEE SHKOLLEN FILLOREEE
ARMIK PER FLETORE MHUPI KREJTT VULLNETTI
MERDH DIQKA E FORT DIQKA SIKUR LLOJJ REPII

DIQKA QE M'NDRYSHOJE DIQKA QE M'PUSHTOJ
TASHN'DRRUNEN KEJT SENET E SOSHT MO NISOJ
SE BARI TU SMOOKITE FREESTYLE TU REPIT
FLORENTI U TRETDUL NI FULZAN HIQ PA PRIT

CDO NAT TU SHETIT ME KERRE E HAVERAAA
FEMNA NTANA ANTTE PLOT SHOK GANGSTERA
APET QAJ NJEJTI APET QATO MENN
JA NISA LSHOVA DEMO PO NGOHET ZONIII JEM

INXHIZOJ DY-TRI KANG PRITEN MIR A PE SHEH
PO ME ZEMER T'THYME SHOKU JEM MO SPOM NJE`hey
SHOK MPATE DERI DJE A PO NIN O SHOKU JETESS
TASH UNE JOM TJETER SMUJ ME DAL PREJ VETVETES


Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet