Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fulzan-G - Për Repera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Shum jon ka folin kishe repi jem spo ngohet
shum po kan inati bitchat seni jem kur po lshohet
e ma zi kur kopjohet ski qka i bon se o ka msohet
leje fmija qashtu gzohet po s'shkon larg e erzohet

ngoje ma mir ngoje ngoje qysh e boj
ngoje se tjert jon fake fake kejt nisoj
une jom qaj qe gjithmon mki nilloj
normal qe livdona se qdo fjal ta vertetoj

kjo jet ka shum ngjyra ty ta qet bardh e zi
keep it real ma men fjal e urt qe zen ven
qkas jom ka ni besom shum osht qudi
i thot vetit gangster se e ka bo ni allti

thot jom reper po tekste sdi mi shkru
i kom bo do tesha t'gjona e po du me inqizu
pome at zo t'killaft sdi as vet ku do me shku
as diller sun bohesh me dy heta qe i ki pru
Fulzan-G
Publikimi: 06/09/2010


Fulzan-G - Për Repera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Repera".
3. Video është e këngës "Për Repera", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente 0