Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fulzan-G - Ski Qka Bon (Feat. Flakki)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


`Refreni:

Thojn taksiratin kur ta lypsh aj t'vjen
um mka hi tash ngjak e rahat so kam len
u bo qka u bo tash ski qka bon hiq
um mshkoj kejt rinia me weed i kyqt

`Reptura 1 (FuLzAn-G)

Po pres kur pelcas qetashti n'çast
se jeta u shpras ee keqja u rras
sikur egersin qe n'hije ki shkretin
u mush kejt kupa besom veq qa s'kupa

diqka që e du nuk po muj me perfundu
po skom qare more kur po jesi pa pare
ashiqare un n'mahalle qaty rabin te kalle
shum halle probleme po nashti e kom t'leme

nuk po foli per kta spo foli per ata
po foli per veti e ndodhia qe um gjeti
taksirati um njeki e keqja mu um preki
sen ndrit nuk qita n'errsir veq chillita

e keqja mka njek mu qdo hap n'ket jet
jeta jem sosht e let sikur prrallat nflet
ska lula veq ngula andrra lisa me fshia
e nisa e bitisa amo kurr su kurtalisa

`Reptura 2 (fLakki)

shkoj ni koh po vjen ni dit e njejt
pse edhe une sjom si kta kejt
kaloj qdo dit e qdo sen e kum ba men
apo ka faj najkush qe spom zinet veni ven
qdo mengjes qona ei qet nuk jom
se diten qe takova jeten ma ndryshoj
pse edhe ti po shunn ?
keejt senet ndryshun dikush i ri po vun
e nuk po ka qka me ba
se jeta shkoj per neve ma o vlla
athu ka me pas per neve pak djell?
se diqka mrena nzemer fort o tum therr
a najher senet kan me ndryshu
apo mengjeset njet kejt kan me kalu
kaniher menoj se jeta mbaroj
un e di ku tshkoj se di apom kupton
je i ri koha perpara s'bon mu kry
lumturi na braktise me ni dhe tzi permi
e sdi jam nxi jo me djell po me hi
Fulzan-G
Publikimi: 12/09/2010


Fulzan-G - Ski Qka Bon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ski Qka Bon".
3. Video është e këngës "Ski Qka Bon", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente 0