Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fulzan-G & Mr Keeni - Diss Rap Side  (Feat. T Tlassy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/04/2013

2013-04-22T16:00:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diss Rap Side" kënduar nga Fulzan-G & Mr Keeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet