Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: G-As është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2013, G-As publikon videoklipin "U Largova", në bashkëpunim me Leda. Më datë 20 Shtator 2013, G-As publikon videoklipin "Pershendetje Vipa". Më datë 26 Nëntor 2013, Ibra-G publikojnë videoklipin "Yeee", në bashkëpunim me Themeluesi & G-As. Më datë 20 Qershor 2014, Themeluesi & Ibra G publikojnë videoklipin "Shqipet N'aksion", në bashkëpunim me G-As. Më datë 7 Qershor 2016, G-As publikon videoklipin "Mos E Urre Jeten...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sony NRG

Wllatki

Legjenda

Kacho

Ummet

Danny Boy

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Agon Nimani

Bigg V

Tags: G-As


Komente mbi këtë artist