A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G.B.M.C.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  65
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: G.B.M.C. është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Emri i tij i vertete eshte Gentjan Bajrami. Në Prill 2006, G.B.M.C. merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Gjykimi". Në Maj 2009, G.B.M.C. merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dilni E Kerceni". Në Nëntor 2012, Stine merr pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Ti Je Engjell", në bashkëpunim me G.B.M.C. & Rudi Cat. Më datë 11 Tetor 2013, G.B.M.C. publikon videoklipin "I Got Feelings For U". Më datë 27 Tetor 2013, G.B.M.C. & Rameka publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

G Deri N'dhe (2015)


» Dërgo Një Këngë »

Arab Move
Na Jena N1Sha
Malli
Gushebardha
Londer Tirane
Bling Bling
Europen Kontrollojme
Mon Amie
Money Girl
Yummy Girl

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

CliqMe

B-Boy

Xhenty

Master Mc

Belistar

Rrugaci I Art

00 Genti

Unittick

Dritan Bajraktari

Escobars


Tags: G.B.M.C., Gb Mc, Gbmc, G.B.M.C, Gentjan Bajrami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019