Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Edhe Kete Vere (Feat. Plus 355)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Eshte Vere Vere … Eshte Vere Vere …

Me ritmin magjik dhe stilin karakteristik ( tik,tik )
U ktheva me dhurata per sezonin turistik ( tik,tik )
Me shpejtesin e zerit per cdo mik edhe armik nga egjeu ne baltik nga joni ne adriatik Nuk jam titanik, nuk kam nevoj per panik, udhetimi im nuk e ka fundin tragjik,
Ngrihuni me lart ( Lart ) gjithcka kozmik, shum mir, shum nice, shum real, shum muzik
Talenti im eshte qe te futem elaktik ( tik,tik )
Ti ve skenes zjarrin dhe te quhem e te ik ( ik,ik)
Me jepni cmimin tim, mos me beni politik, jam idhull por i mir nuk jam thjesht simpatik, super show, super hi, energjik, super vetja ime dhe kuceder ne publik super kokteil, sikur super g-boni, super g, super bani, super super
Refreni ( 2X )
Edhe kete ver ketu jam
Gjithmon me nje buzeqeshje me vete
Edhe kete ver ketu jam ne aeroporte dhe breg dete
Edhe kete ver ketu jam sikur ne meshiren e eres
Ne kete shqiperin e bukur
Euforik si fllad i veres

Euforik zakonisht te buzeqeshur bukur te sjellshem dhe bukur te veshur edhe kete ver po klabi jon eshte i ngjeshur do kendojme per vajzat qe duan te na shohin zhveshur.
Domethene te zhveshur ne stilin veror, ne plazhet e ballkanit dhe jugor edhe verior, gati per aventura ne 24 ore me plus 355 (plus 355)
Plus 355 kilometra ne ore ( Kilometera ne ore )
Edhe kete ver ne koncerte dhe klipe, suksese te metejshme dhe disko grafike, shume ekzotike kjo ver dhe umnike, shume erotike, thjesht shum fantastike, shume nice po po shume me pelqen, te pi e te kercej, te kendoj, te fluturoj,
Shume e ngroht vera jone, ktu edhe sivjet MXH, ngrini duart, ngrini gotat me nje goje,
Je e bukur, je e mir, jem i lumturuar me vajze te bukura ne plazh i dashuruar, ktu edhe kete ver ne bregdete dhe pishina, neper fush edhe lugina jeten duke e shijuar, duke pi birr, edhe duke udhetuar
Pushimet dhe kete vit i kam sponsorizuar, me shok edhe shoqe, ne klabe i rethuar.
Klodi … Plus 355 … Ajde gezuar
Refreni ( 2X )
Edhe kete ver ketu jam
Gjithmon me nje buzeqeshje me vete
Edhe kete ver ketu jam ne aeroporte dhe breg dete
Edhe kete ver ketu jam sikur ne meshiren e eres
Ne kete shqiperin e bukur
Euforik si fllad i veres

Put It On, Put It On, Put It On Don’t Stop ( 3X )
Po Me Thuj Shqipe Watcha Gonna Do Watcha Got
Put It On, Put It On, Put It On Don’t Stop ( 3X )
Po Me Thuj Shqipe Watcha Gonna Do Watcha Got


Ky tekst u dërgua nga Igli   EneacobaniG-Bani
Publikimi: 07/11/2009


G Bani - Edhe Kete Vere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Kete Vere".
3. Video është e këngës "Edhe Kete Vere", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-Bani:


Komente 0