Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Sa Më Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

sa me mungon moj kur te mendoj
rrall ndonje her kur pi dhe kujtoj
besoj skam nevoj me me tu betu
sa i kam dasht ato syt e tu
sa shum qe me mungon kur te mendoj
rall ndonjeher kur pi dhe kujtoj
besoj skam nevoj me me tu betu
sa i kam dasht ato syt e tu
shoku mos e mendo me
nuk e ka fatin
po pse po pim pra
ja kam inatin
e ca te ka ber
ma prishi rehatin
krejt rastesisht ne rrug kur kaloj
ok mos e mendo me
esht nje fjal goje
te gjith te thon ka mbaruar harroje
ca do te beje sikur ta takoje
kam frik se buzen do ja kafshoj
do ja kafshoj do ja kafshoj ...
edhe nje edhe dy edhe tre dhe kater gota
per te sonte do ti pi e le te permbyset bota
se vertet qe jam me tjeter po jan llafe te kota
dashurin qe e kam pas se hedhin as me vota
gjith deputetet bashk po te mblidhen me nje turme
vecse kjo nuk mund te ndodhi ketu flisja per munde
per ate zemren time
ish ajo femra ime
tani ngelen disa vargje pak alkol dhe ca kujtime
zemer sa me mungon moj kur te mendoj
rrall ndonje her kur pi dhe kujtoj
besoj skam nevoj me me tu betu
sa i kam dasht ato syt e tu
sa shum qe me mungon kur te mendoj
rrall ndonjeher kur vi dhe kujtoj
besoj skam nevoj me me tu betu
sa i kam dasht ato syt e tu
syt e tu syt e tu
syt e tu syt e tu
shoku mos e mendo me
nuk e ka fatin
po pse po pim pra
ja kam inatin
e ca te ka ber
ma prishi rehatin
krejt rastesisht ne rrug kur kaloj
ok mos e mendo me
eshht nje fjal goje
te gjith te thon ka mbaruar haroje
ca do te beje sikur ta takoje
kam frik se buzen
do ja kafshoj do ja kafshoj
edhe pse merzitem
ne nuk jemi me njesoj
edhe pse venitem nuk mund te te haroj
edhe pse habitemi ne un ty te adhuroj
EDHE PSE TE DESHIROJ NUK DUA TA PRANOJ
edhe pse nuk e besova fjala jote doli
ta kerkosh e mos ta gjesh
esht shum i veshtir ky roli
me rreh zemra sikur thot
do shperthej sikur tritoli
nuk e di a po ti them un keto fjal apo alkoli
por sa me mungon moj kur te mendoj
rrall ndonjeher kur vi dhe kujtoj
besoj skam nevoj me me tu betu
sa i kam dasht ato syt e tu
sa shum qe me mungon kur te mendoj
rall ndonjeher kur vi dhe kujtoj
besoj skam nevoj me me tu betu
SA I KAM DASHT ATO SYT E TU.....


Ky tekst u dërgua nga Sandri Erind   rEloAd


Nuk kemi video për këtë këngë.


G Bani
Publikimi: 22/02/2015


G Bani - Sa Më Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Më Mungon".
3. Video është e këngës "Sa Më Mungon", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0