Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

G Bani - Nje Dy Tre

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dy Tre".
3. Video është e këngës "Nje Dy Tre", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G Bani - Nje Dy Tre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

15/08/2012

2012-08-15T17:00:14+00:00Ajo ka 1 2 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 12 123
Sepse 3 3 jan me mir se 1

Ajo ka nje te shkurter edhe nje te gjat
Njerin per guzhin tjeterin per krevat
Ka edhe nje tjeter qe esht trashaluq
Po degjoj ... te di me rehat
Tjeter per ne pun tjeter ne shtepi
Edhe nje te bardh edhe nje te zi
Edhe vet ngat'rrohet behet lemsheli
Te tjer ne Shqiperi te tjer ne Itali
Ka edhe nje roz kur deshiron
Te diskutoj edhe asgje tjeter
Per te riun qe po e mundon
Per te kujtuar dashurin e vjeter
Dhe nje te kuq qe te ndizet flak
Te bertas fort te fluturoj mbi re
Ka nje te shkurter edhe nje te gjat
Ajo ka 12 12 123

Ajo ka 1 2 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 12 123
Sepse 3 3 jan me mir se 1

Nje te then edhe nje te ber
Ajo e rremben ate qe deshiron
Te ter per ate ajo per te ter
Keshtu e ndien keshtu e kupton
Nuk e ka problem nuk e ka bezdi
E ka kenaqesi kjo e kompleton
Ka nje te bardh edhe nje te zi
Dhe nje ne shpi qe e harron
Ka edhe nje roz kur deshiron
Te diskutoj edhe asgje tjeter
Per te riun qe po e mundon
Per te kujtuar dashurin e vjeter
Dhe nje te kuq qe te ndizet flak
Te bertas fort te fluturoj mbi re
Ka nje te shkurter edhe nje te gjat
Ajo ka 12 12 123

Ajo ka 1 2 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 12 123
Sepse 3 3 jan me mir se 1

Ajo ka 12 123
Po po 12 12 123
Ajo ka 1 2 123
Sepse 3 ... Buz'kuqat !! Jan me mir se 1


Ky tekst u dërgua nga Ergi
Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet