Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

G-Bani - Mjet Anglez  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2019

2019-03-13T11:38:34


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mjet Anglez" kënduar nga G-Bani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G-Bani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet