G-Boy
G-Boy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Gezim Deda:

Biografia

BIOGRAFIA: G-Boy është një këngëtar. G-Boy... emri i vertete: Gezim Deda Filloi te mertej me muzike qe 15 vjeç kur inçizoi dhe kengen e tij te pare "My Game" ne Scarface Production. Muzika eshte pasioni qe ai ka deshire te boj me shum se gjithcka tjeter....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0