G-Boy
G-Boy
G-Boy
  • Emri i Vërtetë:
  • Gezim Deda:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


G-Boy është këngëtar. G-Boy... emri i vertete: Gezim Deda
Filloi te mertej me muzike qe 15 vjeç kur inçizoi dhe kengen e tij te pare "My Game" ne Scarface Production. Muzika eshte pasioni qe ai ka deshire te boj me shum se gjithcka tjeter.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: GBoyRap GBoyRap  Komente 0