Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Boy - Te Gjithe E Dine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

..REFRENI x2
TGJITH E DINNN SEE RREPIN NZEMER E KOM
EC ME TE CDO DITE E CDOO NATE
TE GJITH E DINN SE RREPIN NZEMER E KOM
NEEPER RRUGE E NEZI VENDIN FLAKE RAP..
NUK KA MO VEND PER LOJRA TEATRALE
SHPERTHIM GJITHANEJ PO SJELL DHE KESAJ
RADHE
TE ME KESH KUNDER DO TE THOT TKESH
PASOJAA ZBAPSUNI DESHTAKK HEYY MOS BONII GJOJA STILI I VECANT PO ASHTW EDHE TIPIN
ME RIMA I BUKOSA TANI SDIN CA TE SHPIFIN
MOS LEVIZNI AS1 MUSKUL TANI JENI SHAH
MAT
NGADISHMERI NE CDO KOH DIT EDHE NAT VIJ I PAMPOOSHTUR SKENI PIKEN E SHANCIT
GATI PER BETEJA TI BOJ BALL CDO HASMI
GBOY NEPER SKENA ME RREPIN VRASTAR
I VENDOS ME DAL NKRYE I PARI NE CDO GAR LEVIZNI PRA HAH SHTROJANI VRAPIT
VERTET JENI SHUM LOW NEVELIN SMUND TMA
KAPNI
NRREP JOM I SMUR THJESHT I
PAPERMBAJTSHEM
SKA VEND PER KRITIKA UN JAM I TEJSKAJSHEM REFREN X2 TGJITH E DINNN SEE RREPIN NZEMER E KOM
EC ME TE CDO DITE E CDOO NATE
TE GJITH E DINN SE RREPIN NZEMER E KOM
NEEPER RRUGE E NEZI VENDIN FLAKE RAP
VENDI TURBULLOHET ASGJE SMUND TE SHIHET
PO GJUJ I KARIKUM QE SKENA NPESH TE
NGRIHET
ME SHUM SE MAKSIMUM ME TEPER NGA
CPRITET INGRANUM TEJMASE PO I KALOJ LIMITET KUR GBOY HYN NSKEN DRIDHET I GJITH GLOBI
KUR PO SHPERTHEJ UN PO NDIKON EDHE TEK
MOTI
FILOZOFIA IME ESHT E KOMPLIKUME
ENIGMAT JAN TE SHUMTA MJAFT TE
NGATRRUME LARG NGA RRUGA IME QE MOS TE KEMI LLAFE
1HER PO JUA THEM TE DYTEN JU HEQ QAFE
KAPNI KTO RIMA KTO RIMA ENERGJIKE
MBJELLIN KATASTROF SI BOMBAA ATOMIKE SA HER QE PREZANTOHEM PREZANTOHEM
FURISHEM
SMUND TE ME ARRISH KUR JOM I PA
ARRITSHEM
KJO ESHT RRUGA IME ME PAK FJAL PO
SHPREHEM VERTET E VESHTIR PO KSHU E KAM BO
ZGJDHJEN BRAHHH


Ky tekst u dërgua nga  GBoyRapG-Boy
Publikimi: 04/08/2013


G-Boy - Te Gjithe E Dine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjithe E Dine".
3. Video është e këngës "Te Gjithe E Dine", por nuk këndohet nga G-Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-Boy:


Komente 0