Fajt
Fajt

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Korrik 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Fajt është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ne fillim njhiej si G-Fighter. Si Fajt hyri ne skenen shqiptare kohey e fundit, ne bashkpunim me Etnon dhe Tringen. Po sjell vazhdimisht edhe kenge solo, te cilat po pelqehen mjaft dhe sot Fajt ka perkrahje te madhe nga reperet e tjere shqiptare. Më datë 14 Korrik 2009, Ekrem Gj publikojnë videoklipin "Ta Hekim Flamën", në bashkëpunim me G-Fighter & Japan. Më datë 10 Tetor 2010, G-Fighter publikon videoklipin "Normal", në bashkëpunim me Dr....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0