Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

G-gand & Joni - Sonte Bahet Nami  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Joni

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Bahet Nami" kënduar nga G-gand & Joni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet