Më mbaj mend (për 1 muaj)


G-gold Army - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga G-gold Army.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G-gold Army - Intro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/10/2008

2008-10-11T21:39:12+00:00G-Gold Armyyyyy
hahahah e kenii lyp vet a
qeshtu osht kur osht kur tje ne bela me neve te pret plumi g-gold army tii qin motrat familjen ne goj ta qiiiee spo foli ma shum veq pritum se qetash jemii ka vimii naa ruju bich

G-Gold ArmY 4 Life

kyy sen osht veq paralajmrim per dushmonat nuk ka rima kerkun veq beat edhe tuu fol fifty ait kaloni fort
G-Gold ArmY#1


Më Shumë Këngë Nga G-Gold Army:


Komente mbi këtë këngë