Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-gold Army - Mos U Qyrrav (Feat. Lepac)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

MOsss u qyrravv ooo quran
mm


SE TKA BAB MAT MIRIN DJAL
mSOOOO MSOOO..
Se e sin too
ghuhu,,

Ref:
Psee? o bab $:
5 e km mar

Mos u bo mearak o djal see nese smoson ed din ti o bythmadh
kishim dy por hyrin nesh aleat shum vite nje jet

e shdruke krejt dashurin
e shkatrrove krejT

rEF:
Psee? o bab $:
5 e km mar


REF:
Psee? o bab $:
5 e km mar


Ky tekst u dërgua nga ElsaG-Gold Army
Publikimi: 11/10/2008


G-gold Army - Mos U Qyrrav
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Qyrrav".
3. Video është e këngës "Mos U Qyrrav", por nuk këndohet nga G-gold Army.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-Gold Army:


Komente 0