Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

G-gold Army - Sutoje Boten  (Feat. Lepac, Fifty & Master.g)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/02/2010

2010-02-09T00:36:16+00:00

Featuring

Fifty

Featuring

Master GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sutoje Boten" kënduar nga G-gold Army.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G-gold Army i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G-Gold Army:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet