Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: G-Man është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2017, G-Man publikon videoklipin "Gentelman". Më datë 28 Nëntor 2018, G Man publikon videoklipin "Shqipe". Më datë 10 Qershor 2019, G Man publikon videoklipin "Boss". Më datë 14 Tetor 2019, G Man publikon videoklipin "Papi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sllimi

Llonkku

A Link

Last Daddy

Ralien

Albo 06

Fida

Doni

Grande

Bess (Familia Ideale)

Tags: G-Man, G Man


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet