G.S
G.S

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: G.S është një këngëtar i njohur. Yll Terstena i njohur si G.S ka jetuar ne Shkup, por tani eshte shpërngulur ne Gjermani, ku vazhdon studimet dhe po ashtu do te merret edhe me RAP. Eshte n'mbarim te gjimnazit. Në vitin 2000 kishte inçizuar vetem disa demo, ndersa tani vazhdon te bej HITE. Osht n'bashkpunim me grupin e njohur n'SHKUP, SHKUPI SOLIDERS....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0