Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Salaj - Potpuri Shkodrane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

dhime as pak nuk pate ti per zemren time 2x
me more ne qaf ah mori katilee 2x
dhime as pak nuk pate se mu prish dashnija 2x
kujt ti ankohem per hallet e mi iaa 2x

ref.
tash sa dite uzdaja mbori une o i mjeri tuj hjek zi 2x
mash ba ftyra verdh oo si limoni prej marakut qe kam nty 2x

maraku ne zemer me rri,tuj mu shtu vjen dite per dite 2x
je e bukur si gjenesh perendija tka godit 2x
o shife vedin djal nuk ma din hallin
kur zylyfi moj te bjen ballit valla i mjeri sa shume durova2x
o po te pres moj kur te thras jacija o dil tma japish o nji muhabetee
ty te rashin moj namt e mia o sevdaja mu ba sebepee 2x
o me kto petka po mdukesh e hishme o me ate zemer shume te bute eee
karajfili o me dalldis ee oo lume arshiku moj qe te kpute eee2x


Ky tekst u dërgua nga Djali I Anes Malit

Gëzim Salaj - Potpuri Shkodrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Shkodrane".
3. Video është e këngës "Potpuri Shkodrane", por nuk këndohet nga Gëzim Salaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Salaj:


Komente 0