Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Salaj - Ah Pleqni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ndryshe ndryshe m'doket ftyra
Kisha dasht me m'rrejt pasqyrja
Kisha dasht kohen me ndal
Mos m'i pa vijat ne ball
Kisha dasht kohen me ndal
Mos m'i pa vijat ne ball
Ah pleqni ah pleqni
Kush ilaç nuk gjet per ty
Krejt kan qef me jetu gjat
E kerkush nuk don me u plak
T'ish kjo koha e rinis
Si sahati me u kurdis
Kisha dit çka me bo vet
T'kisha nejt veç 20 vjet
Kisha dit çka me bo vet
T'kisha nejt veç 20 vjet
Ah pleqni ah pleqni
Kush ilaç nuk gjet per ty
Krejt kan qef me jetu gjat
E kerkush nuk don me u plak
Ndryshe isha ndryshe jam
çka kam pas ma nuk i kam
Asgje s'mbeti si dikur
Vetem zemra s'plaket kurr
Asgje s'mbeti si dikur
Vetem zemra s'plaket kurr
Ah pleqni ah pleqni
Kush ilaç nuk gjet per ty
Krejt kan qef me jetu gjat
E kerkush nuk don me u plak


Gëzim Salaj - Ah Pleqni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Pleqni".
3. Video është e këngës "Ah Pleqni", por nuk këndohet nga Gëzim Salaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Salaj:


Komente 0