Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gabriel Zaka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Lushnjë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Gabriel Zaka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Gabrieli mendon se talentin për të kënduar e ka trashëguar nga nëna e tij. Është aktiv në muzikë nëpërmjet konkurseve të ndryshme ku ai merr pjesë. Aktualisht, ai ndjek një kurs për kanto. Parapëlqen muzikën elektronike dhe DJ i preferuar i tij është Dj Skrillex. Ai pëlqen gjithashtu pikturën dhe ka marrë disa çmime. Gabrieli është tepër ambicioz dhe ëndrra e tij është të bëhet një DJ i famshëm. Në vitin 2016, Gabriel Zaka merr pjesë në Gjeniu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arseldi Muça

En13

Rajan Kukaleshi

Shpëtim Terolli

Marley

Lekssi

Arjali

Aldo Musaku

Denis Prendi

Adolf Lleshaj

Tags: Gabriel Zaka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet