Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gala - Contagious

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Contagious".
3. Video është e këngës "Contagious", por nuk këndohet nga Gala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gala - Contagious  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

11/09/2020

2020-09-11T09:03:26+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Contagious" kënduar nga Gala.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Contagious".
Videoklipi nga Gala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avril Lavigne. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

When you're around
I don't know what to do
I do not think that I can wait
To go over and to talk to you
I do not know what I should say

And I walk out in silence
That's when I start to realize
What you bring to my life
Damn, this guy can make me cry

It's so contagious
I cannot get it out of my mind
It's so outrageous
You make me feel so high all the time

They all say that you're no good for me
But I'm too close to turn around
I'll show them they don't know anything
I think I've got you figured out

So I walk out in silence
That's when I start to realize
What you bring to my life
Damn, this guy can make me smile

It's so contagious
I cannot get it out of my mind
It's so outrageous
You make me feel so high

I will give you everything
I will treat you right
If you just give me a chance
I can prove I'm right

It's so contagious
I cannot get it out of my mind
It's so outrageous
You make me feel so high
It's so contagious
I cannot get it out of my mind
It's so outrageous
You make me feel so high all the timeKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet