Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganja & Lugati - Boom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Lugati)
lule dhe takime
Data me shpenzime
Boll bebe boll bebe boll me mashtrime
Puthje perqafime
Krejt sabotime
Une po du boom po du bombardime

(Ganja)
(2x) Ma mir rri shuj kurgjo mos ëm thuj shuj
se u knaqem tu u knaq
Na u knaqem tu u knaq

(Ganja Lugati)
Boom bebjbe boom bejbe boom bejbe boom
Sdu me flejte gjum bejbe po du me ba boom
Boom bebjbe boom bejbe boom bejbe boom
Hajde na te un bejbe bona boom boom

(Ganja)
E paska qen kjo nat per mu
Jom ka rri me kon po du
E si ma mir qysh jom tuj nejt
E sa shum njeri osht tum rrejt

(2x) Ma mir rri shuj kurgjo mos ëm thuj shuj
se u knaqem tu u knaq
Na u knaqem tu u knaq

(Ganja Lugati)
Boom bejbe boom bejbe boom bejbe boom
Sdu me flejte gjum bejbe po du me ba boom
Boom bebjbe boom bejbe boom bejbe boom
Hajde na te un bejbe bona boom boom

(Ganja)
(2x) Ma mir rri shuj kurgjo mos ëm thuj shuj
se u knaqem tu u knaq
Na u knaqem tu u knaq

(Ganja Lugati)
Boom bebjbe boom bejbe boom bejbe boom
Sdu me flejte gjum bejbe po du me ba boom
Boom bebjbe boom bejbe boom bejbe boom
Hajde na te un bejbe bona boom boom


Ky tekst u dërgua nga Dora JerinaGanimete Abazi (Ganja) & Lugati (Gjon Karrica)
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2023
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Nurteel
Makeup & Hair: Sellma & Kaci


Ganja & Lugati - Boom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boom".
3. Video është e këngës "Boom", por nuk këndohet nga Ganja & Lugati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0