Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ganimete Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ganimete Asllani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në Qershor 2007, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Kenge Gurbeti". Në vitin 1990, Ganimete Asllani publikon albumin "Kosove Kollanngjeshe". Në vitin 2003, Ganimete Asllani publikon albumin "Për Një Dasëm Pret Konaku". Në Qershor 2008, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Per Ty Jetoj". Në Qershor 2009, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2009 me këngën "Veq Nje Dite". Më datë 10 Mars 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareInteresi (2014)

Për Një Dasëm Pret Konaku (2003)

Kosove Kollanngjeshe (1990)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Shkreli

Vllaznim Sinani (Caki)

Hazir Qelaj

Xhavit Vitia

Hamez Llapqeva

Nehat Ferati

Luan Krasniqi

Florent Nushi

Bajram Gigolli

Beqir Gashi

Tags: Ganimete Asllani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet