Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Asllani - Hallall A Po Ma Ben Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

hallall bab ti a po ma ban shkova tash o bab krushqit tuj prit jan 2x
udhe e mar oj bij udh e mar hallah munin bij udh e mar2x
hallall nan ti a po ma ban shkova tash oj nan krushqit tuj prit jan2x
udh e mar oj bij udh e mar hallall gjinin bij udh e mar
hallall vlla ti a po ma ban shkova tash o vlla krushqit tu prit jan 2x
vet hallall moj moter pres me ardh dera qel moj moter udh e mar.


Ky tekst u dërgua nga *****

Ganimete Asllani - Hallall A Po Ma Ben
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallall A Po Ma Ben".
3. Video është e këngës "Hallall A Po Ma Ben", por nuk këndohet nga Ganimete Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Asllani:


Komente 0