Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Asllani - Bija Ime Bij Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Bija ime bijo
Me ato mend te lehta
Mend e tua bijo
Sa shpejt i murr era

Nga te fryni era
Mendja jote shkoi
Sa shume qe gabove
As qe e besoj

Si t'u duk aq lehte
Te tradhetosh babe e nane
T'ja u kthesh shpinen prinderve
Vetem per nji djale x2

Ti mu ma dhe besen
Une ty t'lirova
Se do t'ma kthesh shpinen
As qe e mendova

Sa shume te besova
Besa ime te vrafte
Kur te vdesim ne
Ty do te bjen nderme

E ke humbur veten
Ke humb babe e nane
Ke humb rinine tande
Vetem per nji djale x2

Bijo kur te vdes
Do te la amanet
Qe t'me vish te varri
T'me perkulesh per bese

Atehere baba yt
Te uron jete te gjate
Se ke qene e re
S'ke mendu me larg

Bijo kur te kthehesh
Vajzava t'ju tregosh
Po tradhetove nanen
Keshtu do te perjetosh x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Ganimete Asllani - Bija Ime Bij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija Ime Bij".
3. Video është e këngës "Bija Ime Bij", por nuk këndohet nga Ganimete Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Asllani:


Komente 0