Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gaqo Çako - Rini E Perjeteshme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/07/2009

2009-07-11T11:41:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rini E Perjeteshme" kënduar nga Gaqo Çako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liliana Kondakçi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bje mremja e kalter
Mbi toke mbi kujtime
Dhe parane me ndizesh
Ti kohe e rinise
Rinise se perjetshme
Perjetsjme, perjetshmeMë Shumë Këngë Nga Gaqo Çako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet