A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Gara is a singer of Hip-Hop music. Më datë 8 Nëntor 2018, Gara publikon videoklipin "God Damn"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

GK

Black'1

J.B.

Mthirrin Demokrat

Loli

1keyy

Dyshasi

E'z

Bigi

Festi


Tags: Gara

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019