A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Garazhat E Bardha - Si Mbifuqi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7
Ngjitet nëpër muri si Mbretneshë
Fluturon nëpër dhomë e gatshme për Sulm
Më rrotullohet nëpër trup
Don t'më lidhë, t'më bëj ushqim
A A A A A A A A

Mundohem t'dal nga ky labirinth
Prej dhome n'dhomë e prap në të njejtën dhomë
Nuk e di a jam në ëndërr
Mundohem t'zgjohem e prap në të njejtën dhomë
Vejusha e zezë vazhdon t'më ndjekë
Diçka ndriçoj Si Mbifuqi

I qela sytë isha nën ujë
Sirena e bukur më puthi në buzë
Më kapi dorën më tha eja me mu
Më puthi dorën më dha shumë jetë

Sirena më luti t'jem me të
Se di pse kishte frikë
Më tha këto ditë për ne të dy
Nuk jan shumë por jan plotë jetë
Më puthi dorën më shpresë që t'jem më të
Diçka ndriçoj Si Mbifuqi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019