A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Gasso is a popular singer of Hip-Hop music. Ai është nga Gjilani dhe tash e sa kohë jeton në Zvicër. Emri i vërtetë i reperit është Gazmend Maliqi, apo i njohur në publik si Gasso. Më datë 28 Mars 2015, Gasso publikon videoklipin "Bone N'club", në bashkëpunim me Big Mama, këngë kjo që tërhoqi vëmendjen e publikut. Më datë 21 Gusht 2015, Gasso publikon videoklipin "Loca", në bashkëpunim me Big Mama. Më datë 19 Dhjetor 2015, Gasso publikon videoklipin "Nje Dite". Me pas erdhi pro...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dryton Deqanasi

Alba G

Rascom

Tiki

Real Mc

Mr.Trimi

Lil' Liri

Merytoni

Tensioni G

Beni Xhemas


Tags: Gasso, Gazmend Maliqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019