Gazmend Hyda
Gazmend Hyda

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gazmend Hyda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 11 Korrik 2013, Gazmend Hyda publikon videoklipin "O Zot I Madh". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures. Më datë 20 Maj 2018, Gazmend Hyda publikon videoklipin "Mir Se Vjen O Mysafir". Më datë 19 Maj 2019, Gazmend Hyda publikon videoklipin "Jan Dy Rrugë". Muzika e këngës u punua nga Gazmend Hyda, ndërsa teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 16 Janar 2020, Gazmend Hyda publikon videoklipin "Ja Resul M'ka Marrë Malli". Teksti i...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1