Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Klithma E Femijut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Ku do që shkoj dëgjoj zëra fmijësh dhe ata me vrajn thell ne shpirt permbrenda ,

2x
ata sjan gje tjeter vetem veprat t'rinjesh kam frik se as varri sdo ti pranon mbrenda

2x
si mund ta braktisesh kur vet e ke ba a nuk ke ndergjegje dhe shpirti st vret

2x
si ke frik nga njerzit dhe fsheh te vërteten a e din oj nan qfar dënimi tpret

2x
si stë vrajten lotët qe shkonin si shiu kur e hudhe n'rrug e vet e ki lan

2x
e kujdes oj moter aj ëshht shpirt fëmiu a ske perjetu ndonjeher fjalen nanë

2x
pse per gjunahhet e tuja foshnja të jet viktim si të shkon dora ta qëllosh me thik

2x
vajin e tij trishtues oj nan a sje ndjen me thuj për Allahun a nuk ke pak frik


Ky tekst u dërgua nga M.bajrami


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Hyda - Klithma E Femijut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Klithma E Femijut".
3. Video është e këngës "Klithma E Femijut", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0