Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Kelmendi - Ti Je Per Mua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Per Mua".
3. Video është e këngës "Ti Je Per Mua", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Kelmendi - Ti Je Per Mua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Per Mua" kënduar nga Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Kelmendi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Astroo - Ti Je Per Mua

ref:
une ty te du
ti je per mu
tjeter nuk du
vec ty te du

te kam besu
zmr duro
s'kam per tet lendu
dua te vij tek ti mem thon i love you
ti je e vetmja

Arjela Krasniqi - Ti Je Per Mua

po te prisja erdhe ti ishe ber tjeter njeri
nuk e di se si mu shkrep dhe te fola me dredhi
me pelqeu luku yt ishe ber shum simpatik
dhe u bera pak xheloze se te tjerat bien n'sy

po ndonjher i duam gjerat ndaj kerkojm ti kemi pran
edhe te tjeret mos te shikojn
ti je per mua qe syt e mija te shijojn
sa je me mua vajzat tjera sdo guxojn

a ti je kot e kot
a ti je kot e kot

thuaj se me do e di te besoj por kjo xhelozi mi jep te shkretat sy...........por ti nuk ke faj por ta thash nje her un mendjen ta kam bler

a ti je kot e kot
a ti je kot e kot hey zot
hey zot
hey zot

une e di ti ndjehesh keq ndjehesh keq kur xhelozen une e bej une bej dhe me nerva ti ma kthen un ul koken qe te qesh me vjen mir kur me shpjegon me shpjegon i tendosur kur me flet kur me flet
un e di pergjigjen tende por kam qejf te bej muhabet hey zot..

ti je per mua qe syt e mia te shijojn sa je me mua vajzat e tjera zdo guxojn

a ti je kot e kot

thuaj se me do......!!!

hey zot
hey zot..

thuaj se me do....!!!
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet