Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Gazmend Rama & Vellezerit Gashi - E Mire Boll  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2012

2012-10-28T22:13:00

Më Shumë Nga

Vellezerit GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Mire Boll" kënduar nga Gazmend Rama & Vellezerit Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama & Vellezerit Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet