Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Ahmeti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Genc Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 16 Mars 2015, Genc Ahmeti publikon videoklipin "Dua Te Jesh Me Mu". Më datë 27 Maj 2015, Genc Ahmeti publikon videoklipin "Une Dhe Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ledion Sveçla

Blinor Bega

Diellon Mustafa

Art Abrashi

Arianit Bellopoja

Fatlum Ukelli

Yllnor Kurti

Xhaxhi Piktori

Nderim Sadriu

Donat Prelvukaj

Tags: Genc Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet