Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Prelvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  227
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Genc Prelvukaj është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Genc Prelvukaj me origjine shqiptare nga Mali i Zi, mbaroi shkollen fillore dhe te mesme ne Prishtine. Ka mbaruar studimet ne Fakultetin Filologjik ne degen e gjuhes shqipe dhe po ashtu ai ka mbaruar edhe studimet ne Kolegjin unverstar Fama, ne degen Shkenca Politike dhe ka vijuar trajnime per specializime te metejshme. Përveç angazhimit të tij të sotëm si këshilltar politik, në mënyre aktive ka qenë pjesë e industrisë së muzikës duke specifikuar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Etnon

Lider i labelit

Black Fish Entertainment

I fejuari i

Eni Koçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Komente

9 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (31)

12
7
9
18
16
14
7
1
24
27
9
8
15
8
10
10
8
11
5
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Getoar Selimi

Skivi

Lyrical Son

2po2

Mc Kresha

BimBimma

Action Bronson

D.U.D.A.

Unikkatil

Dr. Flori

Tags: Genc Prelvukaj, Genc Prelvukaj, Genc Prevlukaj, Gentz, Etno Engjujt, Etnon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet