A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genci Nelku

Choose star rating

Rating:  2.2 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Ostren 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Genci Nelku is a singer. Genci ka lindur ne nje fshat te Dibres Ostren dhe ne moshen 3 vjecare eshte shperngulur ne nje fshat te afert te Tiranes. Ku eshte rritur edhe ka studiuar.Ne moshen 17 vjec ka filluar hapat e pare ne muzik me ndihmen e shokut te tij Ali Abazi qe njihet me pseudonimin (Baba Li). Muziken e nisi shume te thjesht gjithmon solo. Kenga e par ka qen e titulluar "Lamtumir", nje kenge frymzuese per te gjith personat qe e njihnin dhe qe filluan ta njihn...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ildi

Noldi

Danni

Kg Man

4RDIT

Lenny

Francezi

Gzai

Sizer

Ermmal


Tags: Genci Nelku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019