Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Genci Shaqiri
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Gesko është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Është ai Genc Shaqiri ose siq eshte i njohur per publikun GESKO, i cili thjeshtë la me gojë hapur të gjithë estradën me projektet e tij. Gesko eshte pjese e Labelit FRIENDS ENTERTAINMENT, ku bashkpunon me Cricket Music, GESKO njihet per kenget e tij,por gjithashtu njihet edhe si tekstshkrues i shum hiteve. Më datë 1 Korrik 2016, Genc publikon videoklipin "Per Inat". Më datë 24 Janar 2017, Tim, Trimmy & Genc publikojnë videoklipin "3am". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gesko, Genci Shaqiri, Genc

Komente 1